RU

У Європарламенті шанси на підписання угоди оцінюють в 51%

15.11.2013, 17:21
У Європарламенті шанси на підписання угоди оцінюють в 51% - Фото
Яцек Протасевич (фото - polskieradio.pl)
Шанси на підписання угоди про асоціацію України з ЄС віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич оцінює в 51%. Про це він сказав в ефірі Польського радіо.

"Вірю. Я - людина віри, і намагаюся оптимістично дивитися на світ. Я оптиміст також і тому, що відбулося засідання спільної парламентської групи депутатів Європарламенту та Верховної Ради, і там з вуст навіть депутатів Партії регіонів звучали обережні, але оптимістичні заяви", - підкреслив Протасевич, якого цитує Укрінформ.

Він оцінює шанси на підписання документа в 51 %. На думку Протасевича, президент Віктор Янукович "до кінця веде гостру гру, на межі раціональності і політичного ризику, щоб виторгувати асоціацію на своїх умовах".

"Сподіваюся, що він не переоцінить свої можливості", - зазначив віце-президент Європарламенту.

За його словами, Європа також зацікавлена ​​у зближенні з Києвом. "Євросоюз зацікавлений в економічному і геополітичному зближенні України з Заходом, щоб вона не стала частиною відроджується пострадянської імперії", - підкреслив європейський політик.

Він вважає, що Володимир Путін схиляє Януковича у бік зближення зі Сходом низькими цінами на газ і дешевими кредитами. "Нашої раціональної позицією є участь у тій грі, щоб боротися за Україну", - резюмував він.

Раніше він заявляв, що Україна може втратити шанс, який у неї є на підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Він нагадав, що Києву потрібно виконати вимоги ЄС. Головна - вирішити проблему виборчого правосуддя.

Нагадаємо, 28-29 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини