RU

У Європі та США відбулися акції на підтримку Майдану

17.02.2014, 12:54
У Європі та США відбулися акції на підтримку Майдану - Фото
Акція в Ліссабоне.Фото Спілки українців у Португалії
У ряді країн Європи та США в неділю відбулися акції на підтримку демонстрантів на Майдані. Про це повідомляє портал української діаспори  VIDIA.

Українська діаспора в Лондоні провела 61-у акцію на підтримку Майдану, пікетували українське посольство. У суботу також пройшли дві акції на підтримку Майдану.

У Португалії акції на підтримку Майдану пройшли в кількох містах. Демонстранти вийшли на вулиці з плакатами:  Щоб ​​купити один будинок у вашій країні, український корупціонер залишив тисячі українців без даху над головою!", "Гроші на крові українців - це не інвестиції, це продовження страждань і репресій в Україні!".

У Парижі відбулася
акція "Арт-Майдан", в якій взяли участь українські музиканти, актори і художники, що живуть у Франції. Учасники акції пройшли з прапорами України, ЄС та Франції до Пантеону.

У Римі українська діаспора організувала ходу центральними вулицями міста, а також зібрала 450 підписів до звернення до посла США в Італії, з проханням допомогти в розслідуванні корупції в Україні.

У Нью-Йорку, США, на акцію в підтримку Майдану прийшло кілька сотень людей з прапорами України та Литви.

У Санкт-Петербурзі в мітинг на підтримку Майдану взяли участь 70 осіб. Мітинг кілька разів намагалися зупинити російські націоналісти з прапорами Російської імперії і УРСР, які виявилися помічниками депутата Законодавчих зборів міста від "Єдиної Росії" Віталія Милонова.

У Латвії ряд політиків і діячів культури
підтримали українців, прочитавши вірш Івана Франка "Гримить". Поезію Франка зачитали, зокрема, публіцист Дайна Іванс, представник Конгресу українців Латвії Тетяна Ладзе, депутат Європарламенту Сандра Калніенте, міністр охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку Ейнарс Цілінкіс, депутат Ризької думи Сарміте Елера.

Відео: Youtube.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини