RU

У видавництві розповіли, за що заплатили мільйони Януковичу

17.04.2012, 09:36
У видавництві розповіли, за що заплатили мільйони Януковичу - Фото
Віктор Янукович має намір направити гроші на благодійність
Донецьке видавництво Друкарня Новий світ заплатила 16 млн.грн. і тепер має право на будь-яке повторне видання творів президента України Віктора Януковича. Про це повідомив газеті Сегодня заступник генерального директора із зовнішньої економічної діяльності друкарні Новий світ Едуарда Вакуленка.

Як відзначає видання, йдеться про право перевидання чотирьох вже виданих в Україні книг, а також про книги, які Янукович планує написати в майбутньому. Але, за неофіційною інформацією, в найближчих планах президента - написання книги спогадів про події 2004-2005 років в Україні.

На думку Вакуленкоа, цей договір дуже вигідний для видавництва. "Нам були передані майнові права автора, в тому числі на використання творів, їх відтворення, переклад і переробка, будь-яке повторне видання українською та іноземними мовами", - сказав він.

Друкарня отримала права на створені президентом у 2005-2010 роках книги "Рік в опозиції. В політиці не буває остаточних перемог і поразок", "... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання", "Подолати шлях", "Як Україні далі жити", а також на літературні твори, які будуть створені автором в майбутньому.

У свою чергу президент Української асоціації книговидавців і розповсюджувачів Олександр Афонін у вигідності цього контракту сумнівається. "Не знаю, якими мають бути тиражі, щоб хоча б окупити цей гонорар. Для українського ринку він безпрецедентний. У нас найбільші гонорари отримують автори підручників - 20-30 тис.грн. Але політичні гонорари зовсім інші. Відомий випадок, коли фото Володимира Путіна купили за 200 тис. євро. Думаю, тут ми також маємо справу з політичним гонораром ".

Згідно з декларацією про доходи голови держави, з цих 16,4 млн.грн. вже сплачено 2,8 млн.грн. податків, а залишок, за словами Януковича, він віддасть на благодійність - "на допомогу бідним людям, тим, хто хворіє і, перш за все, дітям".

Нагадаємо, раніше президент України оприлюднив свою декларацію про доходи, згідно якої в 2011 році він отримав 757,6 тис.грн. заробітної плати, а також інших виплат та винагород.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини