RU

У Верховну Раду внесли пропозицію інтегруватися в НАТО

05.03.2014, 14:40
У Верховну Раду внесли пропозицію інтегруватися в НАТО - Фото
05798b88b95f5cee1ef02aa7a739545e.jpg
У зв'язку із загрозою військового вторгнення на материкову частину України і фактичне вторгнення російських військ і окупацію Криму в парламенті зареєстрували законопроект, яким пропонується виключити з ряду законів України позаблоковий статус держави і повернутися на шлях інтеграції в НАТО. Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті депутатами від більшості Борисом Тарасюком, Олександром Чорноволенком і Валентином Королюком.

Законопроектом пропонується внести зміни до закону про основи національної безпеки, доповнивши його необхідністю інтеграції України в євроатлантичний простір. Також із закону про основи внутрішньої і зовнішньої політики пропонується виключити позаблоковий статус держави, доповнивши закон необхідністю інтеграції в Організацію Північноатлантичного договору та участі у створенні європейської системи колективної безпеки.

Нагадаємо, раніше Росія ввела війська до Криму і окупувала півострів. Військові РФ захоплюють українські бази, псують майно і вимагають від українських військовослужбовців здатися. При цьому Москва відмовляється від своїх військових, заявляючи, що техніка і військовослужбовці не мають відношення до РФ .

Президент Росії Володимир Путін раніше запросив дозвіл ввести війська в Україну у Ради Федерації. Російські сенатори військову інтервенцію в Україну схвалили.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини