RU

У Верховній Раді оголошено перерву до 12:00

21.02.2014, 11:32
У Верховній Раді оголошено перерву до 12:00 - Фото
1c69d2da36fe089eaa268ec3cbcd82bb.jpg
У Верховній Раді оголошено перерву на годину. Депутати пішли готувати проект рішення про відновлення конституційного ладу. На цьому депутати зійшлися після обговорення питання у сесійній залі, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після того як депутати не дозволили спікеру Володимиру Рибаку оголосити перерву в роботі парламенту до 16:00, депутат-регіонал Смітюх запропонував оголосити перерву на півгодини з тим, щоб обговорити проекти рішень у фракціях, а також викликати до парламенту генерального прокурора Віктора Пшонку, в. о. прем'єр-міністра Сергія Арбузова.

Депутат-регіонал Юрій Мірошниченко підкреслив, що депутатами розроблено проект виходу з кризи, і його потрібно обговорити . Зокрема, за його словами, опозиціонери, очевидно, повинні довести план до відома Майдану. Також він зазначив, що лідери фракцій повинні визначитися, як депутати будуть парафувати ці домовленості.

Народний депутат від фракції Батьківщина Олександра Кужель зазначила, що якщо і оголошувати перерву, то відновити роботу потрібно не пізніше 14:00. Вона також заявила, що спікер Рибак протягом години повинен відзвітувати перед депутатами про виконання постанови про припинення силових дій. Вона також підкреслила, що автобуси з силовиками вже мають виїжджати на місця своєї дислокації.

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк запропонував депутатам протягом години підготувати проект закону про відновлення дії Конституції 2004 року і тут же його проголосувати.

"Для того щоб ми швидко це зробили - я звертаюся до глави парламенту - викличте сюди міністра юстиції, щоб ми швидко підготували узгоджений проект", - сказав він.

Оскільки заперечень не було, спікер Рибак оголосив перерву на годину.

Нагадаємо, раніше спікер Ради оголосив перерву в засіданні до 16:00. Після цього до парламентської трибуни підтягнулися обурені депутати від опозиції. Рибак прийняв рішення перерву не оголошувати.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини