RU

У України поки немає ресурсів, щоб повернути Донбас - експерт

28.10.2014, 11:36
У України поки немає ресурсів, щоб повернути Донбас - експерт - Фото
9fe14ee5a9a925dee030300bdf077385.jpg

У України наразі немає механізмів, щоб повернути Донбас. Таку думку в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ висловив професор каліфорнійського університету Берклі Едвард Уокер, який вивчає так звані заморожені конфлікти.

Відповідаючи на запитання, що може допомогти Україні повернути Донбас, Уокер зазначив: завжди обережний, щоб говорити - неможливо. Але в українському випадку я поки не бачу таких механізмів. Сьогодні я не бачу шляхів, як Україна могла б повернути Донбас в якомусь осяжному майбутньому".

Він також наголосив, що розраховувати на зміну режиму в Росії нерозумно. "По-перше, немає гарантії, що Володимир Путін не керуватиме країною наступні два-три терміни. По-друге, навіть якщо завтра у нього станеться серцевий напад і він помре - хто сказав, що новим президентом Росії стане ліберал? З урахуванням нинішніх настроїв в російському суспільстві новим президентом може стати який-небудь божевільний Дугін (російський політолог Олександр Дугін), або Рогозін (віце-прем'єр-міністр Росії Дмитро Рогозін). Насправді Путін - далеко не найгірший персонаж в російському політикумі", - зазначив професор.

"Тобто навряд чи ми побачимо більш ліберальну, більш толерантну Росію. Поки що це дуже малоймовірно. Я б на вашому місці звикав до думки, що Україні ще дуже довгі роки доведеться жити пліч-о-пліч з таким складним сусідом, як Росія", - додав Уокер.

Читайте також: Повний текст інтерв'ю з Едвардом Уокером

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини