RU

У Тягнибока з'ясовують, чи є заборона на в'їзд до США

26.06.2013, 13:11
У Тягнибока з'ясовують, чи є заборона на в'їзд до США - Фото
Ігор Мірошниченко
Депутат парламентської фракції Свобода Ігор Мірошниченко готує звернення до Міністерства закордонних справ України з приводу інформації в деяких ЗМІ про нібито існування рішення Держдепартаменту США про небажаність в'їзду в цю країну його і лідера Свободи Олега Тягнибока.

"Зараз готую звернення до МЗС України, щоб вони пояснили інформацію... Я в США ніколи в житті не був. І ніколи не звертався за візою, бо не було потреби", - сказав Мірошниченко, передає УНІАН.

Мірошниченко вважає, партію Свобода дискредитують навмисне - "у тому числі і МЗС України, і нинішня влада". "Вони роблять це системно. Поширюється різна помилкова інформація про нас, поширюються різні заяви окремих одіозних політиків Європи і підносяться як думка чи то Європарламенту, чи то ПАРЄ, а насправді різні заяви, які дискредитують Свободу, поширюють представники одіозних політичних сил, які є союзниками Партії регіонів у різних країнах - у Польщі, в Болгарії ", - додав він.

Нагадаємо, раніше газета Сегодня з посиланням на джерела повідомила про те, що Тягнибоку і Мірошниченку заборонено в'їзд до США.

Досьє на Олега Тягнибока
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини