RU

У Тимошенко забрали дозиметри рівня радіації

13.09.2012, 16:43
У Тимошенко забрали дозиметри рівня радіації - Фото
Юлія Тимошенко
У палаті колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКБ N5, сьогодні проводився обшук. Про це сказано в заяві Тимошенко.

"Сьогодні, 13 вересня 2012 року, в палаті, де я перебуваю, проводився обшук в кращих традиціях 37-го року. Я впевнена, що цей обшук проводився з єдиною метою - вилучити у мене два дозиметри - один основний, другий контрольний - які давали мені можливість в постійному режимі контролювати рівень радіації в приміщеннях, де я перебуваю", - йдеться у заяві Тимошенко, яку оприлюднив її адвокат Олександр Плахотнюк, передає Інтерфакс-Україна.

Раніше в четвер захисник екс-прем'єра Олександр Плахотнюк повідомив, що його без будь-яких пояснень не пускають до палати клієнтки.

Плахотнюк розповів, що до обіду бачився з Тимошенко, але після повернення з обідньої перерви його відмовилися до неї пустити. "Є таке передчуття й інформація, що, можливо, в цей час проводять так званий шмон", - сказав він, припустивши, що влада "намагається або зімітувати якийсь компромат, або створити якусь стресову ситуацію".

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. Екс-прем'єр відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року. 9 травня була вона переведена в ЦКБ N5 для проходження курсу лікування. Лікування та реабілітація екс-прем'єра проводиться по рекомендаціях лікарів з берлінської клініки "Шаріте".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини