RU

У Тимошенко й Луценка поки нема перспектив зняти судимості, - МВС

10.08.2012, 13:08
У Тимошенко й Луценка поки нема перспектив зняти судимості, - МВС - Фото
c528ff525798204758107a5011318f3f.jpg
У МВС на даний момент не бачать перспектив погашення судимостей екс-прем'єра Юлії Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції начальник головного слідчого управління МВС Василь Фареник.

Він зазначив, що погашення судимості передбачено українським законодавством в тому випадку, якщо людина відбуває термін згідно з вироком, визнається судом невинною або помилувана. "В даному випадку, коли є вирок, який вступив в законну силу, не відзначається ніяких перспектив щодо чогось іншого", - підкреслив Фареник.

Він також додав, що рішення Європейського суду з прав людини в даному випадку не можуть скасувати рішень українських судів.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати по партійному списку ВО Батьківщина, не включивши до нього Тимошенко й Луценка. Приводом послужила інформація про наявність судимостей у автобіографіях екс-прем'єра і колишнього міністра внутрішніх справ. Тимошенко у виборчому списку Батьківщини була під номером один, Луценко - п'ять.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини