RU

У Тимошенко є план розміщення прихованих відеокамер

19.10.2012, 16:44
У Тимошенко є план розміщення прихованих відеокамер - Фото
Фото: lrp.lt
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко цікавиться, що президент Віктор Янукович робить з відеозаписами, фіксуючими її перебування в лікарні, в тому числі в процедурній, душовій і туалеті. Про це вона заявила у своєму відкритому листі президентові, який журналістам зачитав її захисник Сергей Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко повідомляє, що співробітники Качанівської колонії, які підтримують її, передали їй план розміщення всіх прихованих відеокамер. Три з них встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей із захисниками, дві - в душовій і по одній - над кожним із двох унітазів. Екс-прем'єр зазначає, що у неї немає жодних прохань, за винятком прохання публічно відповісти на кілька запитань.

"Що ви хочете побачити на відеозаписах, зроблених прихованими камерами в душі, в туалетах, у палаті, в кімнатах, де проходять медичні процедури з повним роздяганням? Що ви робите з цими фільмами? Проглядаєте самі або у веселій компанії з друзями? Можливо, ви отримуєте від спостереження за політичним опонентом-жінкою в роздягненому вигляді додаткову впевненість в собі і своїх політичних можливостях? Можливо, ви насолоджуєтеся такою специфічною владою над своїм політичним опонентом і відчуваєте себе завдяки цьому більш сильним і успішним? Якщо на всі ці питання ви самі собі відповіли позитивно, то це, Віктор Федорович - діагноз, і вам потрібно негайно анонімно лікуватися, оскільки це може перейти в хронічну стадію", - сказано в листі.

Нагадаємо, екс-прем'єр визнала, що оприлюднений в Інтернеті відеозапис її тюремного побуту на 90% є автентичним. Це стосується і її занять лікувальною фізкультурою в процедурній.

В  інтернет злили нове відео нібито з палати Тимошенко (відео)

16 жовтня в YouTube з'явилося відео, на якому зафіксована жінка, схожа на Тимошенко. Спочатку в партії Батьківщина заявили, що відеоролик є провокаційним: суть провокації, йдеться в повідомленні, в тому, щоб "змонтувати реальні й постановочні кадри, змішати брехню і правду". Державна пенітенціарна служба України обіцяє провести службову перевірку за фактом появи цього відеоролика в Інтернеті.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини