RU

У Свободі закликали СБУ покарати Добкіна за сепаратизм

30.12.2013, 16:55
У Свободі закликали СБУ покарати Добкіна за сепаратизм - Фото
Михайло Добкін
Сьогодні народний депутат України з фракції Свобода Ігор Швайка звернувся в Службу безпеки України з вимогою відкрити кримінальне провадження стосовно керівника Харківської обласної державної адміністрації, голови обласної організації Партії регіонів Михайла Добкіна і притягнути його до кримінальної відповідальності, передбаченої статтею 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Про це повідомила прес-служба Свободи.

Депутат звернув увагу правоохоронців на неодноразові образи харківського губернатора в адресу жителів Галичини і Львова в Twitter.

Як нагадали в Свободі, 29 грудня на своїй сторінці в соцмережі Добкін дозволив собі черговий "випад на адресу громадян України і заклик до порушення територіальної цілісності. В оригіналі російською: "Пакт Молотова-Риббентропа! К черту этих идиотов с их гробами и мусором в голове! Пусть проваливают!".

"Об'єктивна сторона злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України, характеризується активними діями, які можуть проявитися в тому числі і у формі публічних закликів до вчинення дій, метою яких є зміна меж державного кордону України. Опубліковані 29 грудня 2013 вислови Добкіна підпадають під ознаки злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України і є публічним закликом до порушення територіальної цілісності України", - йдеться у зверненні свободівця.

"Добкін перейшов усі межі дозволеного, фактично закликавши до відокремлення Галичини від України. Одна справа - бути просто невихованою людиною і відрізнятися хамськими висловлюваннями, і зовсім інша - закликати до сепаратистських дій. Я вимагаю, щоб СБУ надала належну оцінку закликам Добкіна", - заявив Швайка.

Нагадаємо, раніше Добкін заявляв, що Харківська область закрита для ідеології Свободи.

Досьє на Михайла Добкіна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини