RU

У суді жартують, що захист Луценка залякав підлеглих Могильова

24.10.2011, 15:38

У справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка порушується закон: свідків на суд викликає не секретаріат суду, а служба внутрішньої безпеки МВС. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції НУНС, член партії Народна самооборона Юрій Гримчак, коментуючи неявку до суду свідків з боку обвинувачення сьогодні, що примусило відкласти суд на вівторок, 25 жовтня.

"Сьогодні в суді хтось пожартував, що свідки не приходять тому, що захист всіх залякав", - наголосив Гримчак. При цьому він зауважив, що суд ігнорують діючі співробітники міліції.

"Я думаю, що неявка свідків говорить про погану роботу системи сповіщення свідків. Як ми знаємо, на сьогоднішній день всіх свідків викликає служба внутрішньої безпеки МВС, а не секретаріат суду, який повинен цим займатися. Це порушення закону, це ціла процедура, яка не дотримується", - наголосив нардеп.

При цьому він нагадав, що поки в суді допитують свідків з боку обвинувачення, яких загалом 148 людей. Скільки свідків збирається надати сторона захисту, Гримчак не уточнив. Він лише зазначив, що суд не допускає свідків адвокатів екс-міністра. "Суддя говорить, що свідків захисту будуть викликати після допиту свідків обвинувачення", - сказав політик.

Юрій Гримчак: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини