RU

У суді над Тимошенко у справі ЄЕСУ оголошено перерву до 12 квітня

22.03.2013, 11:01
У суді над Тимошенко у справі ЄЕСУ оголошено перерву до 12 квітня - Фото
Фото: byut.com.ua
В судовому засіданні по справі про фінансові зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України оголошено перерву до 12 квітня, - передає Інтерфакс-Україна

"Суд ухвалив вважати неможливим розгляд справи у відсутності підсудної Юлії Тимошенко та її захисника Євгенії Тимошенко. В судовому засіданні оголошується перерва до 16:00 12 квітня", - сказав суддя Костянтин Садовський.

В ході судового засідання захисник екс-прем'єра Сергій Власенко зачитав її заяву від 21 березня з вимогою розглянути її клопотання про закриття справи у зв'язку з відсутністю складу злочину в її відсутність. У відповідь суддя відповів, що клопотання Тимошенко про закриття справи буде розглянуто на відповідній стадії судового процесу в присутності екс-прем'єра.

Сьогодні прес-служба  ДПТсУ заявила, що єкс-прем'єр Юлія Тимошенко відмовилася від участі в судовому засіданні по справі ЄЕСУ. "Начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков ознайомив засуджену Тимошенко з викликом її в Київський райсуд Харкова для участі в судовому засіданні 22 березня. Засуджена відмовилася спілкуватися на тему свого етапування до суду для участі в засіданні: відвернулася від керівника установи, і на питання, чи готова вона їхати до суду, Тимошенко взагалі не відповіла", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в ході минулого засідання 5 березня суд ухвалив, що розгляд справи за відсутності підсудної та її захисників неможливо і вирішив направити запит в ЦКБ N5 на ім'я Юлії Тимошенко про можливість її участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції. Однак Сергій Власенко заявив, що Юлія Тимошенко не буде давати свідчення в суді у режимі відеоконференції. "По старому УПК, який застосовується до цього процесу, не передбачено проведення судового засідання в режимі відеоконференції, а дозволено проведення відеоконференцій тільки в частині окремих слідчих та інших дій. Юлія Володимирівна не збирається порушувати закон", - сказав він.

Попереднє засідання у справі ЄЕСУ відбулося ще 19 квітня 2012 року. Екс-прем'єр жодного разу не була присутня на засіданнях суду. У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру Тимошенко висунули звинувачення по п'яти епізодах.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини