RU

У суд над Тимошенко не приїхала навіть дочка, засідання перенесли

23.11.2012, 15:37
У суд над Тимошенко не приїхала навіть дочка, засідання перенесли - Фото
Юлія Тимошенко

В судовому засіданні у справі про зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України відносно екс-прем'єра Юлії Тимошенко оголошено нову перерву - до 10:00 18 грудня. Причина - відсутність обвинуваченої.

"Суд ухвалив вважати неможливим розгляд справи за відсутності підсудної Юлії Тимошенко та її захисника Тимошенко Євгенії (дочка Юлії Тимошенко, - ред.). Оголосити перерву в судовому засіданні до 10:00 18 грудня", - йдеться в постанові, оголошеній суддею Костянтином Садовським на засіданні в п'ятницю. Це 11-е засідання суду у справі ЄЕСУ, яке переноситься через відсутність Тимошенко.

Садовський зазначив також, що подане Тимошенко клопотання про закриття кримінальної справи буде розглянуто на відповідній стадії судового процесу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив минулого тижня, що не бачить правових інструментів, здатних забезпечити участь його підзахисної в судових засіданнях до її одужання. "У суду є одна правова можливість, про яку захист говорить весь час - зупинити провадження у справі до видужання Юлії Володимирівни", - заявив він, додавши, що "це єдина можливість, регламентована для таких ситуацій".

"Якщо людина хвора, значить, їй треба дати долікуватися, і цього вимагає закон", - вважає Власенко.

Попереднє засідання у справі ЄЕСУ відбулося ще 19 квітня цього року, і теж без Тимошенко. З тих пір суд неодноразово відкладав початок розгляду справи по суті у зв'язку з тим, що екс-прем'єр-міністр відмовлялася брати участь у засіданні через стан здоров'я, навіть в режимі відеоконференції.

У рамках справи ЄЕСУ Тимошенко звинувачують за п'ятьма епізодами: організація заволодіння держкоштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 року шляхом незаконного отримання ПДВ (ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 КК); замах на заволодіння держкоштами в особливо великому розмірі в цей же період шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК); несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч.3 ст.27, ч. 3 ст.212 КК); несплата прибуткового податку, (ч.3 ст.212 КК); вчинення злочину шляхом службового підроблення (ч.3 ст.27, ч.2 ст.366 КК).

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини