RU

У суді над Луценком згадали Агутіна і Зеленського

01.02.2012, 16:16
У суді над Луценком згадали Агутіна і Зеленського - Фото
f329907b6308bbc90f58ffc06cc153e2.jpg
Захист колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка просить суд переглянути відеозаписи святкувань Дня міліції у 2008-2009 роках.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході сьогоднішнього засідання суд зачитав протокол перегляду двох комп'ютерних дисків з відеозаписами святкування 17-ої та 18-ої річниці Дня міліції.

Адвокати Луценка звернулися до суду з клопотанням переглянути цей диск. "Потрібно переглянути, чи відповідає дійсності те, що написано в протоколі допиту, і що він доводить", - сказав адвокат Олексій Баганець.

Суддя Сергій Вовк пояснив, що суд буде вивчати цей диск після вивчення письмових доказів. "Потрібно налаштовувати апаратуру, у нас просто зараз її немає", - пояснив він.

Після цього суд зачитав сам протокол перегляду: "При запуску диска з'явилося зображення "День міліції-2008". В ході перегляду на сцені Палацу "Україна" періодично з'являється зображення "З днем ​​міліції". Перед початком концертної програми в зал був внесений державний прапор, пролунав гімн . Виступили міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, голова Верховної Ради Литвин, перший віце-прем'єр України Турчинов. Ведучі Володимир Зеленський і Маша Єфросініна привітали всіх присутніх зі святом міліції. Надалі з концертною програмою виступали артисти і групи: солісти ансамблю МВС України, київська студія "Тодес", Гайтана, яка привітала всіх зі святом. Групи "Доміно", "Мандри", які привітали всіх з професійним святом, Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко привітали всіх зі святом...", - читав Вовк, але його перебив Луценко.

"Так ось хто злочинці, ваша честь! Замість того, щоб вітати з офіційними урочистостями з нагоди Дня міліції, вони говорили "Зі святом!". Так ось кого садити треба. Не запитали Войченка, як правильно вітати міліцію", - сказав він.

Суддя продовжив: "... Леонід Агутін, який привітав українську міліцію".

"Зі святом?" - уточнив екс-міністр.

"Просто привітав", - відповів суддя і продовжив читати протокол: "Руслана, яка привітала всіх. Студія "Квартал 95", Микола Басков привітав з Днем міліції, Софія Ротару привітала зі святом. Після завершення концерту на сцену винесли квіти від президента України. На цьому відеозапис кінчається".

Після цього Луценко звернув увагу суддів на те, що квіти від президента до залу вносяться після завершення офіційних урочистостей. "Це може підтвердити будь-який фахівець державного протоколу. Тому все, що було до квітів - невід'ємна частина офіційних урочистих заходів. Тільки після цього народ йде в ресторани і вже там робить свято", - наголосив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини