RU

У суді над Луценком перерва: охоронець втратив свідомість

17.07.2012, 10:41
У суді над Луценком перерва: охоронець втратив свідомість - Фото
8fa6131173e4772525d44ffd93291e2e.jpg
У суді по справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка оголошено технічну перерву на 10 хвилин - стало погано співробітнику судової охорони. У залі знаходилося багато людей, але постраждалий стояв біля відчиненого вікна, за огорожею, що відокремлює учасників процесу від присутніх на засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ під час свідчень Луценка один зі співробітників судової охорони втратив свідомість. "Скоро всі почнуть втрачати свідомість від такої справи ... Хлопці з прокуратури, що ви робите? Скоро самі в клітку сядете", - обурився народний депутат Юрій Кармазін.

Перед цим Луценко в своїх свідченнях зазначив, що в матеріалах обвинувального висновку, з якими йому вдалося ознайомитися, немає вказівок на будь-який злочин, скоєний Луценком, Тарасенком або Павленовим. За його словами, в документах також не міститься вказівка ​​ні на умисел, ні на факт, ні на предмет злочину. До матеріалів справи не прикладена інструкція з проведення оперативно-розшукових заходів, відповідно до якої проводилося спостереження за Давиденком, немає рішення Апеляційного суду про дозвіл на оперативно-розшукові дії, і навіть постанова про початок ОРД у справі про отруєння Ющенка (датована 2007 роком) в них відсутня. Луценко нагадав, що ОРД проводилися в рамках справи категорії "злочин", а в такому випадку строки оперативно-розшукові заходи обмежені терміном до розкриття справи або до закінчення строку давності.

Нагадаємо, суд над екс-міністром добігає кінця: сьогодні на засіданні Печерського районного суду Києва планується заслухати показання Луценка, а після стадії судових дебатів та доповнень суд буде приймати рішення по справі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини