У СЦКК озвучили дві умови по розведенню військ

28.09.2016, 10:50
У СЦКК озвучили дві умови по розведенню військ - Фото
d34560f1a108b089ad6e4a167996a866.jpg
Керівник Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню Борис Кременецький заявив, що розведення сил на трьох ділянках - Станиця Луганська, Золоте і Петрівське буде здійснюватися в повній відповідності з рамковим рішенням тристоронньої контактної групи. Про це повідомляє прес-центр АТО в Facebook.

Українська сторона СЦКК опрацьовує питання виконання рамкового рішення тристоронньої контактної групи.

"Військовослужбовці української сторони СЦКК провели рекогносцировку в зазначених районах відведення з визначенням можливих місць розміщення спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК і Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. На думку української сторони СЦКК, ОБСЄ повинна відігравати ключову роль в процесі моніторингу та верифікації процесу розведення сил і засобів", - сказав Кременецький.

За його словами, зараз йде узгодження окремих технічних питань.

З метою забезпечення цілодобового моніторингу обстановки на певних ділянках, українська сторона СЦКК здійснила перерозподіл особового складу та автомобільної техніки. Опрацьовано також питання взаємодії і зв'язку з СММ ОБСЄ з метою оперативного вирішення питань.

Українська сторона готова до виконання рамкової угоди.

"Розведення сил і засобів з української сторони в зазначених ділянках буде здійснюватися в повній відповідності з рамковим рішенням при винятковому виконанні зазначених в документі умов", - підкреслив Кременецький.

Він підкреслив, що їх два: повне припинення вогню протягом семи діб для кожної з конкретних ділянок розведення і постійний моніторинг процесу розведення сил і засобів з боку СММ ОБСЄ.

"СЦКК продовжує сприяти повному припиненню вогню, оперативно реагує на можливі факти перешкоджання здійсненню моніторингу та верифікації СММ ОБСЄ і забезпечує безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ", - сказав Кременецький.

27 вересня один з представників України в контактній групі Донбасом Євген Марчук повідомив подробиці підписаної рамкової угоди про розведення військ в Донбасі.

21 вересня в Мінську було підписано рамкову рішення тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектКак четвероногие спасают физическое и ментальное здоровье хозяев во время коронакризиса