У службі зайнятості пояснили, чому заборонили працювати Шустеру

26.04.2016, 18:05
У службі зайнятості пояснили, чому заборонили працювати Шустеру - Фото
Савік Шустер

Дозвіл на роботу в Україні журналісту та телеведучому Савіку Шустеру було анульовано на підставі того, що документи, подані роботодавцем, містили недостовірні дані. Про це повідомляє у себе в Facebook Державна служба зайнятості.

"У документах відсутня інформація про проведення проти громадянина Канади Шустера кримінального провадження, що є підставою для відмови в продовженні дозволу", - наголошується в повідомленні.

"Звертаємо увагу на той факт, що в довідці, виданій Міністерством внутрішніх справ України, взагалі відсутня будь-яка інформація про наявність чи відсутність здійснення кримінального провадження проти громадянина Канади Шустера. Таким чином, варто підняти питання про належне виконання Міністерством внутрішніх справ України своїх завдань і функцій", - підкреслюється в повідомленні.

У службі зайнятості зазначили, що 22 квітня до них надійшов лист від державної фіскальної служби України про те, що проти громадянина Канади Шустера здійснюється кримінальне провадження.

"Таким чином, на момент прийняття Київським міським центром зайнятості рішення про продовження дозволу на роботу в Україні Шустеру не був врахований факт наявності кримінального провадження. Відповідно до пункту 25 зазначеного Порядку, дозвіл анулюється у разі встановлення недостовірності даних, що містяться в поданих роботодавцем документах", - підкреслюється в повідомленні.

Партнер Шустера Павло Єлізаров заявив, що анулювання дозволу на роботу Шустеру - це прямий тиск на нього і студію.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского