RU

У скандальному окрузі №223 виграв Пилипишин

09.11.2012, 11:35
У скандальному окрузі №223 виграв Пилипишин - Фото
Віктор Пилипишин
Окружна виборча комісія № 223 (Шевченківський район Києва) зарахувала перемогу кандидата-самовисуванця Віктора Пилипишина за результатами опрацювання 100% протоколів.

Згідно з даними на сайті Центральної виборчої комісії, Пилипишин обійшов свого конкурента, кандидата від Свободи Юрія Левченка на 442 голоси - у нього 27,57%. Свободівець набрав 27,12%.

Нагадаємо, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ВО Свобода, учора під час нічного перерахунку голосів на трьох ДВК округу № 223 було знайдено 798 "зіпсованих" бюлетенів, після чого Пилипишин вийшов на перше місце. На бюлетенях, в яких виборець поставив галочку "за" Левченка, були проставлені додаткові значки іншим чорнилом. Бюлетені з подвійними позначками були визнані недійсними. Бюлетені інших кандидатів залишилися неушкодженими. "Про кожен факт пошкодження бюлетенів була сповіщена міліція", - зазначили в Свободі.

"Вони встиглифальсифікувати достатню кількість голосів, щоб показати Пилипишина як переможця, і далі вже не треба перераховувати", - сказав Левченко, зазначивши, що за його підрахунками був зіпсований 1361 бюлетень.

Вчора офіційне видання Голос України опублікувало постанову Верховної Ради про проведення повторних виборів в п'яти спірних округах, на яких Центральна виборча комісія не змогла встановити достовірні результати виборів, в тому числі і в окрузі № 223. Однак цей документ має рекомендаційний характер.

Досьє на Віктора Пилипишина

Вибори-2012: досьє партій

Вибори-2012: всі новини й аналітика
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини