RU

У штабі АТО назвали чисельність російських військових в Донбасі

24.04.2015, 15:52
У штабі АТО назвали чисельність російських військових в Донбасі - Фото
88e5c8c0c573a941b0d3701aca64ffd8.jpg
За інформацією заступника командувача АТО на території Донецької та Луганської областей полковника Сергія Галушко, сьогодні в Донбасі перебувають 13 батальйонних і 4 ротних тактичних групи озброєних сил РФ. Всього вздовж кордону зафіксовано скупчення військ РФ загальною чисельністю понад 55 тис. осіб, йдеться в коментарі Галушко, опублікованому на сайті Донецької облдержадміністрації.

"В цілому на території України перебувають близько 9 тис. Російських військових тільки в регулярних формуваннях. Це не враховуючи кількість російських військових у формуваннях бойовиків ЛНР і ДНР. Вони декларують, що формують перший і другий армійські корпуси бригадного складу. Перший корпус - це Донецька область, другий корпус - це Луганська область", - зазначив він.

За словами Галушка, у бойовиків немає достатньої кількості своїх офіцерів високого рівня, які можуть займатися підготовкою та керівництвом підрозділів, тому залучають фахівців з РФ. Загальна чисельність бойовиків ДНР і ЛНР, за даними штабу операції, сьогодні становить понад 32 тис. чоловік. Приблизно половину бандформувань складають найманці, які прибули з РФ, ще половину - кадрові російські військові.

"Крім поставки людських ресурсів, після підписання мінських угод ми фіксуємо продовження поставок техніки бойовикам з Росії. Візьмемо для порівняння ситуацію станом на 10 березня, коли було розпочато реалізацію мінських угод, і сьогоднішній день. Танків тоді було 450, зараз вже більше 500. Навіть враховуючи втрати, бойовики за допомогою Росії збільшують кількість бронетанкової техніки", - повідомив заступник командуючого АТО.

За його словами, кількість ББМ бойовиків раніше становило близько 470 одиниць, сьогодні - близько 700.

"Все це без урахування військової техніки, якою керують кадрові російські військові у складі збройних формувань армії РФ на території України. За артилерії - було близько 360 одиниць ствольної артилерії, в даний час близько 500", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини