RU

У середу Кокс і Кваснєвський приїдуть для екстрених консультацій

04.11.2013, 12:58
У середу Кокс і Кваснєвський приїдуть для екстрених консультацій - Фото
Пет Кокс та Олександр Кваснєвський
6 листопада Пет Кокс і Олександр Кваснєвський мають намір знову приїхати в Україну для екстрених консультацій. Про це повідомляє Коммерсант-Украина у статті "Планов громадье".

У четвер, 7 листопада, Рада розгляне  законопроекти щодо можливості лікування засудженої екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном.

Нагадаємо, сьогодні комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планує розглянути три законопроекти, прийняття яких дозволить засудженій екс-прем'єру Тимошенко отримати свободу або виїхати на лікування за кордон.

Востаннє місія Кокса - Кваснєвського відвідувала Україну 29-31 жовтня. Раніше євродепутати подали президенту Януковичу клопотання про помилування Тимошенко.

Висновки місії стануть вирішальними у прийнятті Євросоюзом рішення, чи підписувати угоду про асоціацію з Україною . Європарламент 15 листопада розгляне рапорт моніторингової групи у справі Тимошенко.

Кокс і Кваснєвський схвалили законопроект Лабунської і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше.

Народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман раніше заявила, що сьогодні її фракція ухвалить рішення з питання Тимошенко. За словами депутата, регіонали намагатимуться шукати компроміс, але проект Лабунської вони не підтримають.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог. На сьогодні основна з них - звільнення екс-прем'єра Тимошенко.

Досьє на олександра Кваснєвського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини