RU

У СБУ кажуть, що не ведуть облік заборон на в'їзд в Україну

22.07.2013, 12:30
У СБУ кажуть, що не ведуть облік заборон на в'їзд в Україну - Фото
Акція в Києві на підтримку витуреного журналіста Юрія Барабаша
Служба безпеки України заперечує існування списку персон, яким заборонений в'їзд в Україну. Про це йдеться у відповіді офіційній відповіді СБУ на запит журналу Тиждень.

У відповіді СБУ сказано, служба не веде обліку осіб, яким заборонено в'їзд в країну. У зв'язку з цим служба не може надати інформацію про кількість таких рішень за період з 2003 по 2013 рік - це "не представляється можливим".

"Разом з тим повідомляємо, що протягом зазначеного періоду частіше в'їзд в нашу країну заборонявся громадянам наступних країн: Китай, Сьєрра-Леоне, Ліберія, Боснія, Герцеговина, Росія, Югославія, Грузія, Ірак, Саудівська Аравія, Туреччина, Конго і Сомалі на підставі наявних даних про причетність осіб до терористичної діяльності, нелегальної міграції, планування, підготовки та ведення війни (згідно резолюціями Ради безпеки ООН), а також спроб зазіхань на територіальну цілісність України", - сказано у відповіді.

Нагадаємо, 15 липня СБУ видворила з країни російського журналіста Юрія Барабаша. У коментарі ЛІГАБізнесІнформ журналіст повідомив, що йому заборонили в'їзд в країну до 2018 року без пояснення причин. Пізніше в прес-службі СБУ повідомили, що рішення приймалося "в інтересах держави".

Барабаш останні кілька років жив у Києві, працював у видавництві, серед іншого - фотографував вуличні протести.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини