RU

У ЄС зрозуміли, чому касацію Тимошенко перенесли на 16 серпня

18.07.2012, 12:08
У ЄС зрозуміли, чому касацію Тимошенко перенесли на 16 серпня - Фото
Ребекка Хармс (фото - ЕРА)
Депутат Європарламенту Ребекка Хармс (група зелених, Німеччина) вважає, що українська влада продовжує політику обмеження опозиції. Про це вона заявила УНІАН в Брюсселі, коментуючи рішення Вищого спеціалізованого суду перенести розгляд касації екс-прем'єра Юлії Тимошенко на 16 серпня.

"Абсолютно незрозуміло, чому суд наполягає на фізичній присутності Тимошенко під час слухання касаційної справи, тому і було прийнято рішення відкласти слухання ... Це схоже на спробу затримати процес якомога довше, щоб уникнути можливості участі Тимошенко в наступних парламентських виборах", - підозрює Хармс.

Депутат звернула увагу на те, що дата наступного розгляду справи Тимошенко - 16 серпня - вже виходить за рамки термінів реєстрації кандидатів у народні депутати.

Нагадаємо, 12 липня Вищий спецсуд "з метою забезпечення об'єктивного розгляду скарги" оголосив перерву в розгляді касаційної скарги на вирок Тимошенко до 16 серпня. Це вже третє рішення суду про перенесення розгляду скарги: призначений на 15 травня, суд спочатку був перенесений на 26 червня, а потім - на 12 липня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини