RU

У СІЗО до Тимошенко несподівано нагрянули інспектори ЄС

30.11.2011, 16:41
У СІЗО до Тимошенко несподівано нагрянули інспектори ЄС - Фото
5ff59fdff7ea9ae42c3dddb811b26060.jpg
Колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко в СІЗО відвідали представники Європейського комітету з попередження тортур. Про це заявив керівник групи захисників екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Європейці були неприємно вражені тією показухою, яку влаштувала пенітенціарна служба. Саме напередодні цього візиту Юлію Тимошенко вночі терміново перевели в медсанчастину, а власне зустріч проходила в приміщенні, в якому навіть не вивітрився запах свіжої фарби", - наголосив Власенко, повідомляє прес-служба БЮТ.

Захисник зазначив, що зустріч тривала дві години. "Делегація змогла зустрітися з екс-прем'єром завдяки тому, що за європейською конвенції має мандат на вільне відвідування затриманих. Разом з тим, представники комітету були шоковані тим, що на сьогоднішній день суд жодного разу не давав дозволу зустрітися з Юлією Володимирівною ні українським, ні європейським політикам, ні навіть тим членам родини Тимошенко, які не є її захисниками", - повідомив захисник.

Делегація еврокомітету, за його словами, отримала повне уявлення про умови утримання і стан здоров'я Тимошенко і скоро опублікує свої офіційні висновки.

Довідка: Європейський комітет з попередження тортур і нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання - це спеціальний орган Ради Європи, який за допомогою інспекцій перевіряє поводження з позбавленими волі особами з метою посилення, за необхідності, захисту таких осіб від тортур та нелюдського або такого, що принижує їхню гідність поводження чи покарання.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини