RU

У Росії запропонують жителям України переселитися на Далекий Схід

03.03.2014, 13:28
У Росії запропонують жителям України переселитися на Далекий Схід - Фото
Наслідки повені на Далекому Сході влітку минулого року (фото: ІТАР-ТАРС)
Жителі України можуть виступити кадровим резервом при становленні територій випереджаючого розвитку на Далекому Сході. Про це повідомив журналістам міністр розвитку Далекого Сходу Олександр Галушка.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, Галушка  відзначив, що Далекий Схід має розвиватися випереджаючими темпами при масштабному залученні інвестицій. Але одним із стримуючих факторів є нестача трудових ресурсів. "У міністерстві в ході експертних обговорень такі варіанти розглядалися ще задовго до подій, які зараз відбуваються на Україні", - сказав Галушка.

Міністр пояснив, на яких фактах грунтується позиція відомства. Він зазначив, що "поки ВВП на душу населення на Україні не досяг навіть радянського рівня і треба відштовхуватися немає від локальних гострих подій, а виходити з довгострокових стійких тенденцій щодо України".

"Очевидний плюс залучення жителів України (перед громадянами інших країн, - ред.) полягає в тому, що на Далекому Сході з'являться люди без мовного, ментального і культурного бар'єрів", - пояснив міністр.

За даними ФМС Росії, "за останні два тижні лютого за наданням притулку звернулося близько 143 тис. осіб".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини