У Росії запропонують жителям України переселитися на Далекий Схід

03.03.2014, 13:28
У Росії запропонують жителям України переселитися на Далекий Схід - Фото
Наслідки повені на Далекому Сході влітку минулого року (фото: ІТАР-ТАРС)

Міністр розвитку Далекого Сходу заявляє, що регіону потрібні трудові ресурси

Жителі України можуть виступити кадровим резервом при становленні територій випереджаючого розвитку на Далекому Сході. Про це повідомив журналістам міністр розвитку Далекого Сходу Олександр Галушка.

Як повідомляє ІТАР-ТАРС, Галушка  відзначив, що Далекий Схід має розвиватися випереджаючими темпами при масштабному залученні інвестицій. Але одним із стримуючих факторів є нестача трудових ресурсів. "У міністерстві в ході експертних обговорень такі варіанти розглядалися ще задовго до подій, які зараз відбуваються на Україні", - сказав Галушка.

Міністр пояснив, на яких фактах грунтується позиція відомства. Він зазначив, що "поки ВВП на душу населення на Україні не досяг навіть радянського рівня і треба відштовхуватися немає від локальних гострих подій, а виходити з довгострокових стійких тенденцій щодо України".

"Очевидний плюс залучення жителів України (перед громадянами інших країн, - ред.) полягає в тому, що на Далекому Сході з'являться люди без мовного, ментального і культурного бар'єрів", - пояснив міністр.

За даними ФМС Росії, "за останні два тижні лютого за наданням притулку звернулося близько 143 тис. осіб".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам