RU

У Росії з'явиться нове об'єднання українців

22.11.2012, 11:13
У Росії з'явиться нове об'єднання українців - Фото
Емблема ліквідованого Об'єднання українців Росії

Замість ліквідованого в травні 2012 року Об'єднання українців Росії незабаром з'явиться нова організація - "Український Конгрес Росії", повідомляє Укрінформ. Установчий з'їзд нової організації відбудеться в Москві 24 листопада.

В Українській всесвітньій координаційній раді заявили, що створення нової української організації в РФ - це реакція української етнічної меншини РФ на заборону через суд Об'єднання українців Росії та створення псевдо-українських національних організацій нинішньою владою Російської Федерації.

Нагадаємо, 18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про виключення Об'єднання українців Росії з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Після цього МЗС України розповсюдив заяву, в якій було було зазначено, що дане рішення суду свідчить про упереджене ставлення в Росії до діяльності української діаспори.

Варто зазначити, що про створення нового об'єднання замість розформованого ОУР на території Росії раніше говорив один із лідерів цієї організації Віктор Гіржов.

"Буде інша організація з іншою назвою. Жодних проблем не повинно виникнути. Ми вже займаємося реєстрацією нової організації. Такої організації просто не може не бути, тому ліквідація ОУР через Верховний суд - це не знищення об'єднання як такого", - заявив Гіржов в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ в травні 2012 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини