RU

У російському парламенті закликають до виходу з "дурної" ПАРЄ

14.04.2015, 11:35
У російському парламенті закликають до виходу з
Фото: coe.int
Глава комітету Державної думи Російської Федерації з питань освіти В'ячеслав Ніконов пропонує Росії вийти з Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це пишуть  Известия.

Так, за словами російського депутата, фінансування, яке сьогодні отримує з бюджету РФ європейський статутний орган, потрібно направити на інші парламентські майданчики, де робота ведеться недостатньо ефективно.

"ПАРЄ сьогодні - одна з найдурніших організацій, про існування якої навіть не підозрюють у Страсбурзі - там, де вона розташовується. Я впевнений, що 98% європейців про неї навіть не чули. Це зібрання парламентарів з національних парламентів європейських держав, які абсолютно нічого не вирішують, але завжди піднімають антиросійське виття. Що ми там ще робимо, я не знаю", - сказав він.

На думку парламентарія, в ПАРЄ постійно вживаються "антиросійські резолюції", але що насправді відбувається в Росії, "цю організацію не хвилює - при будь-якому розкладі наша країна буде звинувачена у всіх смертних гріхах".

Варто відзначити, що 28 січня 2015 року Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за розширення санкцій проти РФ і позбавила російську делегацію права голосу. Крім цього, Росія не може працювати в керівних структурах асамблеї і спостерігати за виборами. На думку міжнародних експертів, з урахуванням продовження агресивної зовнішньої політики Росії, повноваження її делегації в ПАРЄ навряд чи будуть відновлені в нинішньому році.

Парламентська асамблея - один з двох головних статутних органів Ради Європи; консультативний орган, що складається з представників парламентів всіх держав-членів. ПАРЄ - найстаріший в Європі орган міжпарламентського співробітництва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини