RU

У Росії мають намір регулювати "думки" людей в інтернеті

22.12.2015, 16:28
У Росії мають намір регулювати
Фото: EPA
Президент Росії Володимир Путін підтримав ідею так званого регламентування захисту особистих даних користувачів Інтернету для боротьби з нібито терором. Про це повідомляє  ТАРС.

У повідомленні наголошується, що на зустрічі з учасниками форуму Інтернет Економіка співзасновник Лабораторії Касперського Наталія Касперська запропонувала регламентувати захист не тільки персональних даних, а й так званих особистих даних, куди відносяться контакти різних людей, їхні погляди, думки.

"Давайте. В умовах боротьби з терором абсолютно вірно", - зазначив Путін.

За словами Касперської, зараз закон захищає персональні дані користувача, але абсолютно ніяк не регулюється те, що називається особистими даними. "При цьому соціальні мережі містять величезну кількість подібної інформації. Це "джерело знань" дає величезну можливість, за словами Касперської, маніпулювати людьми", - наголошується в повідомленні.

При цьому Касперська вважає, що іноземні сайти, такі як Facebook передавали свої сертифікати державі в обов'язковому порядку, якщо вони хочуть працювати на території Росії. "Треба створити правову основу для покарання за вчинення таких інформаційних атак", - запропонувала Касперська.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини