RU

У Рибака гіпертонічний криз - Богословська

18.02.2014, 13:13
У Рибака гіпертонічний криз - Богословська - Фото
Інна Богословська
У голови Верховної Ради Володимира Рибака гіпертонічний криз, частина регіоналів готова підтримати конституційний акт. Про це заявила народний депутат Інна Богословська передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьогодні ми з усіма лідерами опозиції знайшли формулу, яка підтримується половиною фракції Партії регіонів", - сказала вона. За її словами  згідно з цією формулою, відновлюється дія Конституції 2004 року, одночасно створюється конституційна комісія з доопрацювання і вдосконалення Конституції. Вносяться зміни в усі закони, які були виправлені після повернення Конституції 1996 року, і з новою редакцією Конституції парламент виходить до жовтня 2014 року.

"Половина депутатів від фракції Партії регіонів, з якими ми говорили, в тому числі ті, які впливають на думки груп, кажуть, що це правильний і вірний шлях. Але зараз гіпертонічний криз у Рибака, великий тиск, він ковтає таблетки, його підставляють. Він розуміє, що зараз відповідає за долю країни, але не має сил що-небудь зробити. Він повинен прийняти власне рішення, а він чекає рішення від президента", - сказала Богословська.

Вона зазначила, що саме у зв'язку з готовністю частини регіоналів підтримати даний варіант виходу з кризи їм була дана команда залишити сесійну . За її словами, депутати повинні залишатися в сесійній залі, поки питання не буде вирішено. "Ми будемо намагатися вплинути, щоб депутати повернулися в зал, і ми сьогодні проголосували. Чесно кажучи, не хочу передрікати, але я думаю, що якщо ми сьогодні не приймемо рішення, вночі буде горіти парламент, і це буде картинка на весь світ", - додала вона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини