RU

У РФ чекають погіршення відносин з приходом республіканців в США

05.11.2014, 12:09
У РФ чекають погіршення відносин з приходом республіканців в США - Фото
Олексій Пушков (фото - telegrafist.org)
Проміжні вибори до Конгресу США, які призвели до посилення позицій республіканців, не сильно відіб'ються на зовнішній політиці Вашингтона, що знаходиться в компетенції президента країни, проте в цілому обіцяють несприятливий вектор для Росії. Про це заявив голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков.

"З точки зору зовнішньої політики вибори в США поки означають не дуже багато, тому що зовнішня політика - це єпархія президента, - зазначив парламентарій. - Це позначиться більше на внутрішніх політичних розкладах". "Водночас, посилення республіканців дозволяє припустити, яким буде вектор розвитку американської зовнішньої політики, зокрема, щодо Росії. Я думаю, цей вектор буде несприятливий", - констатував він.

"Зокрема, серед них найбільша кількість прихильників того, щоб США почали негайно озброювати Україну, серед них найбільше число прихильників переходу до нової "холодної війни" з Росією, з республіканського середовища лунають абсолютно неадекватні заяви, що треба не вести переговори з Іраном, а потрібно знищити цей режим, поки він не знищив США", - зазначив глава думського комітету.

"Тому наслідки для зовнішньої політики, на мій погляд, в цілому по атмосфері в американському політичному класі будуть несприятливими", - прогнозує парламентарій".

Нагадаємо, Республіканська партія на вівторок завоювала більшість місць в сенаті на проміжних виборах до Конгресу США. Крім того, вона не лише зберегла, а й зміцнила більшість в палаті представників. Про це свідчать експрес-опитування американських виборців на дільницях для голосування.

Таким чином, Конгрес нового скликання, який приступить до роботи з січня, вперше з 2006 року буде повністю контролюватися республіканцями. Це означає, що вони будуть очолювати всі комітети в обох палатах і визначати законодавчий порядок денний.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини