RU

У Раді знову б'ються - тепер через мову

13.12.2012, 12:39
У Раді знову б'ються - тепер через мову - Фото
c0fe1843577031f561e13d452f9b52a9.jpg
У Верховній Раді - знову бійка, на цей раз через мову. Під час бійки був зламаний перший ряд крісел в секції фракції УДАР.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході обговорення кандидатури на посаду спікера ВР на трибуну вийшов народний депутат Вадим Колесніченко. Перед ним виступали депутати від Свободи, які вимагали дотримання Конституції в частині використання української мови під час виступів.

Коли Колесніченко почав виступати російською мовою, представники Свободи стали скандувати: "Українська, українська!", вимагаючи від нього виступу державною мовою. Колесніченко продовжив свій виступ російською. Свободівці підтяглися до парламентської трибуни. Тут же до неї підійшли регіонали. Між представниками двох політичних сил зав'язалася бійка, яка супроводжувала весь виступ Колесніченка.

Під час свого виступу Колесніченко заявив, що закон про основи мовної державної політики дозволяє народним депутатам виступати в парламенті як державною, так і іншою мовами. "А таких у нас 18", - додав він.

Досьє на Вадима Колесніченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини