RU

У Раді зареєстрували два законопроекти про національної гвардії

12.03.2014, 13:51
У Раді зареєстрували два законопроекти про національної гвардії - Фото
1564bee48d1114d9988d63e13d4e27fd.jpg
Сьогодні у Верховній Раді зареєстровано законопроект про створення національної гвардії. Автор документа - народний депутат фракції Свобода Юрій Сиротенко.

Тексту проекту закону № 4393-1 про Національну гвардію України на сайті парламенту поки немає.

Вчора Олександр Турчинов зареєстрував законопроект № 4393 ​​про Національну гвардію України. Документ передбачає, що національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, входить в систему МВС і призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя і законних інтересів громадян, суспільства і держави, охороні громадського порядку, а також по забезпеченні державної безпеки і захисту державного кордону, припиненні терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих формувань, терористичних організацій, організованих злочинних організацій.

Також національна гвардія України у взаємодії зі Збройними Силами України бере участь у відбитті збройної агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення військових (бойових) дій.

Загальна чисельність формування становить 33 300 осіб, у тому числі 30 000 військовослужбовців. Військово-політичне і адміністративне керівництво Національною гвардією України здійснюється МВС.

Нагадаємо, раніше спікер Ради Олександр Турчинов повідомив, що в Україні мають намір створити національну гвардію. Турчинов зазначив, що національну гвардію вирішено створити на базі Внутрішніх військ, її мета - "захистити країну і громадян від злочинців, від внутрішньої і зовнішньої агресії".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини