У Раді зареєстровано законопроект про реінтеграцію Донбасу

04.10.2017, 15:29
У Раді зареєстровано законопроект про реінтеграцію Донбасу - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Законопроект уже передано на розгляд керівництву парламенту

У Верховній Раді зареєстровано проект закону №7163 про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях авторства президента
Петра Порошенка.

Відзначається, що законопроект вже переданий на розгляд керівництву парламенту. Він визначений президентом як невідкладний.

Текст документа на сайті Ради поки відсутній.

Сьогодні народний депутат, секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Іван Винник повідомив, що Порошенко внесе в Раду два законопроекти по Донбасу.

"Буде ще один законопроект, який буде в комітеті закордонних справ. Другий законопроект стосуватиметься питань, пов'язаних з міжнародними відносинами", - сказав Винник.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи піде мова в другому проекті закону про продовження дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу, Винник зазначив, що йдеться не про це.

18 вересня представник президента в Раді
Ірина Луценко повідомила, що в проект закону можуть включити положення про миротворчу місію ООН.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих