RU

У Раді пропонують зробити шоломи "Беркута" іменними

22.08.2013, 12:46
У Раді пропонують зробити шоломи
"Беркут" 19 серпня не пускав до Київради ні депутатів парламенту від опозиції, ні простих громадян

Верховній Раді пропонують зобов'язати всіх представників правоохоронних органів носити особисті розпізнавальні знаки, прикріплені на спецодязі на видному місці. Відповідний проект закону про внесення доповнень до закону України "Про міліцію" (щодо введення ідентифікуючих особу маркувань) №3110 сьогодні зареєстрував у парламенті депутат від фракції Батьківщина Олександр Бригинець.

Як пояснює політик, часто правоохоронці при виконанні своїх обов'язків не можуть пред'явити документи працівника міліції, чим порушуються вимоги закону України "Про міліцію" і принцип гласності роботи МВС.

"Законопроектом пропонується ввести спеціальне, видне ззовні, маркування на шоломах і на спинах спецодягу працівників міліції, які б чітко ідентифікували особу міліціонера. Відповідні зміни усунуть постійну протиправну практику анонімного застосування підрозділів міліції... і відновлять принцип гласності роботи міліції, закріплений, зокрема , у ст. 3 закону України "Про міліцію", - цитує Бригинця його прес-служба.

"Міліціонер має право на шолом, але суспільство має право знати ім'я міліціонера, який здійснює той чи інший вчинок", - переконаний парламентарій.

Як відомо, представники міліції, в тому числі спецпідрозділу "Беркут", які регулярно залучаються для охорони порядку на мітингах, часто беруть участь у бійках з прихильниками опозиції. Одна з останніх бійок сталася в Київраді 19 серпня під час проведення її позачергової сесії, проти якої протестувала опозиція. Депутатам довелося входити в будівлю, вибивши вікно.

Досьє на Олександра Бригинця

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини