RU

У Раді оголошено чергову перерву: депутати проводять консультації

06.02.2014, 11:02
У Раді оголошено чергову перерву: депутати проводять консультації - Фото
0868168308082c23e1ac84af286ef09c.jpg
У Верховній Раді на 30 хвилин оголошено чергову перерву для проведення консультацій. Більшість відмовляється змінювати Конституцію одним голосуванням, опозиція проти комісій і робочих груп щодо змін до Основного Закону.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, спікер Володимир Рибак запропонував депутатам обговорити проект рішення про створення парламентської комісії, яка зайнялася б відпрацюванням змін до Конституції.

Регіонал  Валерій Писаренко зазначив, що зміни необхідно ретельно відпрацювати і внести за повною процедурою з голосуванням на двох сесіях.

Депутат від фракції УДАР Ірина Геращенко заперечила, що це затягування часу, і необхідно вже сьогодні ухвалити новий закон і внести зміни до Конституції 2004 року.

Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк звернув увагу на те, що до Верховної Ради рухаються тисячі людей з вимогою до більшості ухвалити нову Конституцію. Він підкреслив, що будь-які спроби затягнути цей процес можуть призвести тільки до ескалації конфлікту. Яценюк також зазначив, що не слід їздити в інші країни і торгувати своєю країною і народом.

"У Сочі нічого не дадуть, окрім посади губернатора Малоросії", - сказав він.

Яценюк також додав, що проект змін до Конституції вже підготовлений, він враховує зауваження Венеціанської комісії, позбавляє Януковича диктаторських повноважень, передбачає повернення до парламентсько-президентської республіки, в якій парламент призначає генерального прокурора і членів уряду.

У свою чергу, спікер Рибак заявив, що на даний момент ніякого проекту змін до Конституції в Раді не зареєстровано і ставити на голосування нічого. Він оголосив перерву у пленарному засіданні і запросив лідерів фракцій до себе на консультації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини