RU

У Раді не змогли затвердити план роботи на тиждень

22.10.2013, 11:11
У Раді не змогли затвердити план роботи на тиждень - Фото
5ac328fc2b61d80197829834f457ea75.jpg
Після того як на початку сесії депутати не затвердили жоден з варіантів порядку денного, спікер Володимир Рибак зазначив, що перед кожним пленарним тижнем буде ставити на голосування план роботи на поточний тиждень. Досі такий план затверджувався депутатами. Однак сьогодні за те, щоб затвердити порядок денний Верховної Ради на 22-25 жовтня, проголосував 201 народний депутат при 226 необхідних.

Депутати від опозиції у своїх виступах заявляли про те, що необхідно затвердити порядок денний всієї сесії. Спікер пообіцяв ще раз винести це питання на голосування на наступному пленарному тижні  а поки попросив депутатів затвердити план роботи на тиждень, узгоджений вчора на засіданні погоджувальної ради. Після того як пропозиція не була підтримана, Рибак оголосив півгодинну перерву і запросив керівників фракцій до себе в кабінет для проведення консультацій.

Сьогодні депутати планували заслухати доповідь уряду про участь України в діяльності з підтримки миру і безпеки, розглянути у другому читанні проект закону про посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп'яніння, прийняти рішення про обрання та звільнення суддів, призначити ряд місцевих виборів. Також депутати мали намір розглянути в першому читанні проект закону про заборону фінансових пірамід в Україні, внести зміни до закону про судоустрій і статус суддів щодо удосконалення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини