RU

У Раді не вистачило голосів за нового омбудсмана, - джерело

15.03.2012, 15:59
У Раді не вистачило голосів за нового омбудсмана, - джерело - Фото
Фото: Ірина Шевченко, ЛІГАБізнесІнформ
Жодна з кандидатур на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини не набрала необхідної кількості голосів. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело в парламенті.

За інформацією джерела, за кандидатуру Валерії Лутковської віддали свої голоси 212 народних депутатів. Зараз триває підрахунок голосів, відданих за кандидатуру Євгена Захарова, який, за словами джерела, також не набере 226 мінімально необхідних бюлетенів.

Член лічильної комісії Юрій Прокопчук підтвердив журналістам, що за Лутковську віддано 212 голосів, за Захарова - 134. Народний депутат Юрий Гримчак зазначив, що 19 депутатів проголосували проти всіх, шість бюлетенів було зіпсовано, два бюлетеня забрали з собою.

Нагадаємо, що тепер протягом 20 днів повинні бути подані чергові кандидатури на посаду уповноваженого ВР з прав людини. Як пояснив журналістам голова парламентського комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов, можуть бути подані як нові, так і ті ж самі кандидатури. За його словами, одна й та же людина може балотуватися на посаду уповноваженого "хоч сто разів".

У неформальних розмовах депутати не виключають, що наступного разу буде висунута й підтримана кандидатура попереднього омбудсмана Ніни Карпачевої.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини