RU

У Раді хочуть ввести відповідальність за кнопкодавство

17.06.2015, 14:48
У Раді хочуть ввести відповідальність за кнопкодавство - Фото
c042b807c2c579361d5b2e602f845f0d.jpg
Верховна Рада має намір ввести відповідальність за кнопкодавство. За проект змін до деяких законів України щодо стягнення з народного депутата за порушення вимог персонального голосування №1895 у першому читанні проголосували 258 парламентаріїв, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За встановлений факт кнопкодавства депутата пропонується позбавляти права брати участь в десяти пленарних засіданнях. За кожне повторне таке порушення - у 20 засіданнях. При цьому за пропущені дні депутату не нараховується заробітна плата. На цей же період парламентарію заборонені відрядження за рахунок державного бюджету.

Крім цього, в газеті Голос України пропонується публікувати інформацію про кнопкодавів, а саме: фотографію з офіційного сайту Ради, ПІБ, назву політичної сили, від якої обрано народного депутата (або його номер у списку партії) або номер округу в разі самовисування.

Також пропонується заборонити порушникам займати керівні посади в парламентських комітетах. При цьому фракція або група, що делегували кнопкодавів на такі посади, втрачає свою квоту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини