RU

У Раді хочуть об'єднати в одну всі кримінальні справи по Майдану

17.12.2014, 15:34
 У Раді хочуть об'єднати в одну всі кримінальні справи по Майдану - Фото
93f75f1ed86f030514f2b19ca986cc77.jpg
Депутати рекомендують об'єднати розслідування всіх злочинів проти Євромайдану в одне провадження і розслідувати справу за статтею 255 Кримінального кодексу - створення організованого злочинного угруповання і статті 256 - сприяння злочинного угруповання. Про таке спільному рішенні комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та комітету з питань боротьби з корупцією за підсумками зустрічі з керівництвом Генпрокуратури, МВС і СБУ повідомив журналістам глава комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем'якін, - передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Кожем'якін зазначив, що, як з'ясувалося в ході спільного засідання комітетів та звіту керівників силових відомств, одна з причин затягування розслідування злочинів проти Майдану - це те, що окремі епізоди розслідуються як не пов'язані між собою.

Наприклад, за словами Кожем'якіна, окремо розслідуються дії співробітників ДАІ проти Автомайдану, окремо - дії снайпера на Інститутській. У той же час, за кадром залишаються люди, які займалися організацією та керівництвом цих злочинів. У зв'язку з цим депутати пропонують об'єднати розслідування всіх злочинів в одне провадження і розслідувати справу за статтею 255 - створення організованого злочинного угруповання в масштабах країни і статті 256 - сприяння цій злочинному угрупованню, одним з керівників якої є колишній президент України Віктор Янукович.

Також своїм рішенням члени комітетів визнають організацію роботи з проведення досудового розслідування злочинів проти Майдану неналежною. Зокрема, робота не була спрямована на всебічне розслідування злочинів і виявлення всіх ланок у даному процесі. Комітети також підтримують рішення Генпрокуратури про створення спеціального управління з розслідування злочинів, скоєних з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Комітети також рекомендують всім правоохоронним органам провести внутрішні розслідування на предмет того, хто знищував докази злочинів, скоєних з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

Депутати мають намір внести зміни до Кримінально-процесуального кодексу та продовжити терміни розслідування злочинів проти учасників акцій протесту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини