RU

У Раді чекають від журналістів пропозицій, як карати за наклеп

19.09.2012, 12:17
У Раді чекають від журналістів пропозицій, як карати за наклеп - Фото
Ярослав Сухий
Регіонали планують пом'якшити покарання за наклеп при підготовці відповідного законопроекту до другого читання. Про це повідомив сьогодні в коментарі журналістам народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

Відповідаючи на питання, чи буде він голосувати за даний законопроект у другому читанні, Сухий зазначив: "Обов'язково. Зі зміною норми покарання".

Відповідаючи на запитання, що саме депутати планують змінити, він зазначив, що йдеться про пом'якшення санкцій, і не про скорочення кількості років тюремного ув'язнення, а про скорочення штрафних санкцій. Відповідаючи на питання, на скільки, Сухий сказав: "17 гривень хоча б заплатили, 34 гривні".

Він також зазначив, що журналісти можуть подати свої пропозиції до даного законопроекту через парламентський комітет з питань свободи слова.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, що посилює відповідальність за розповсюдження неправдивої інформації. Автор законопроекту депутат-регіонал Віталій Журавський називає основною причиною, через яку він написав закон, проблеми зі здоров'ям. "Сьогодні будь-яку людини можуть опустити нижче плінтуса, довести до інфаркту або відправити на той світ, а відповідальності за це немає! А кожен українець має конституційне право на захист своєї честі та гідності. Ось цей законопроект і дає таке право", - пояснював Віталій Журавський .

А ось голова Національної спілки журналістів Олег Наливайко турбується за свободу слова: "Якщо цей закон буде прийнятий у другому читанні, то в країні виникне атмосфера страху і залякування в журналістському середовищі. Ми закличемо журналістську спільноту, громадські організації виступити єдиним фронтом, щоб не дати можливості провести цей документ ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини