У Раді буде бійка, - Яценюк

У Раді буде бійка, - Яценюк - Фото
79489477117431912afbf1dd7089dfd6.jpg
11.02.2013, 13:05

Лідер Батьківщини запевняє, що Партія регіонів отримала вказівку "показати, хто в домі господар"

Опозиція і влада знову не домовилися - буде бійка. Про це заявив сьогодні на брифінгу лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. Відповідаючи на запитання, чи приєднаються депутати від Батьківщини і Свободи до блокади парламентської трибуни, яку поки тримає тільки УДАР, Яценюк сказав: "Що стосується подальшого чергування, то я вас можу запевнити, що наступного тижня, швидше за все, доведеться чергувати не просто трьом фракціям, а потрібно буде чекати силового варіанту, і ми до цього готові".

При цьому опозиціонер послався на досвід співпраці з Партією регіонів. "Є два варіанти. Перший варіант - людський: йти виконувати Конституцію. Але це не про них. Тобто, вони ще тиждень можуть постояти, перед самітом Україна-ЄС... не хочуть псувати репутацію. Але я їх хочу заспокоїти: їх репутацію вже не можна зіпсувати. Тому те, що вони не будуть йти на силовий сценарій на наступному тижні, їм не допоможе. А потім, ви ж розумієте, що президент Янукович дав вказівку показати, хто в домі господар. Тож буде бійка, і ми до цього готові " , - пояснив Яценюк.

Нагадаємо, тижневі переговори опозиції і Партії регіонів не принесли результатів і друга сесія Верховної Ради сьомого скликання досі так і не почалася. Члени партії УДАР блокують трибуну, вимагаючи персонального голосування у парламенті. Віталій Кличко заявив, що це крайній захід, однак Рада не почне працювати, поки депутати не почнуть голосувати самі за себе.

Досьє на Арсенія Яценюка
Популярне