RU

У Раді близько 20 депутатів з подвійним громадянством, - Тягнибок

05.03.2013, 11:06
У Раді близько 20 депутатів з подвійним громадянством, - Тягнибок - Фото
Олег Тягнибок
Свобода вимагає розібратися не тільки з сумісниками в парламенті, але і з тими депутатами, у яких є подвійне громадянство. Про це заявив сьогодні на брифінгу лідер фракції ВО Свобода Олег Тягнибок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тягнибок підкреслив, що свободівці виступають за чітке дотримання регламентної процедури, а також за те, щоб всі депутати-сумісники були позбавлені мандата. "Не можна вибірково, виходячи тільки з бажання нинішньої влади, чи президента, чи голови Верховної Ради, або керівництва Партії регіонів, тикати пальцями в неугодних і самим визначати, кого позбавляти мандату за сумісництво, а кого не позбавляти, не даючи при цьому право таким депутатом надати документи, які свідчать про те, що вони не порушують закон", - сказав він.

Тягнибок підкреслив, що Свобода буде домагатися позбавлення мандата справжніх сумісників. Крім цього, Тягнибок нагадав, що на минулій сесії депутат від Свободи Ігор Мірошниченко подав запит до голови СБУ про надання списку народних депутатів, у яких є подвійне громадянство, що є грубим порушенням українського законодавства.

"На превеликий жаль, проміжну відповідь СБУ - "це не в нашій компетенції". А чия це тоді компетенція, як не Служби безпеки України? Це також є порушенням, і за нашою внутрішньою інформацією, близько 20 депутатів нинішнього парламенту мають крім українського громадянства іншої держави, що тягне за собою юридичну відповідальність - позбавлення їх депутатського мандату ", - заявив він.

Досьє на Олега Тягнибока
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини