У рідному селі Шевченка його вірші заборонили за революційність

09.03.2013, 22:19
У рідному селі Шевченка його вірші заборонили за революційність - Фото
Микола Томенко (фото - byut.com.ua)

Влада села Моринці не дозволила читати вірш Тараса Шевченка "Розрита могила" як революційний, зазначає Микола Томенко

Влада проігнорувала заходи із вшанування пам'яті Тараса Шевченка. Про це заявив один із лідерів ВО Батьківщина, народний депутат Микола Томенко, який разом з іншими опозиціонерами Миколою Княжицьким і Олександром Бригинцем побували на малій батьківщині Шевченка в селах Моринці та Шевченкове.

"Влада оригінально відзначає день народження Шевченка, особливо "взявши до уваги" критику Януковича, що немає належної підготовки до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича", - сказав Томенко, повідомляє прес-служба партії.

Він зазначив, що в Моринцях влада поклали квіти і вшанувала Шевченка з 7:00 до 8:00, "щоб не зустрічатися з простими людьми, і прославилася тим, що заборонила читати вірш Шевченка "Розрита могила" як революційний".

"У Шевченковому місцеві чиновники провели захід в будинку культури... Рівень поваги Шевченко обмежився заступниками обласної влади і чиновниками нижчого рівня", - підкреслив політик.

Томенко відзначив, що Батьківщина разом з відомими діячами культури і письменниками ініціюватиме створення громадського оргкомітету з вшанування Тараса Шевченка, "оскільки на прикладі сьогоднішнього дня народження складається враження, що влада більше думає як вкрасти на грошах на відзначення 200-річчя Шевченка, а не вшанувати Великого Кобзаря".

Досьє на Миколу Томенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II