RU

У рідному селі Шевченка його вірші заборонили за революційність

09.03.2013, 22:19
У рідному селі Шевченка його вірші заборонили за революційність - Фото
Микола Томенко (фото - byut.com.ua)

Влада проігнорувала заходи із вшанування пам'яті Тараса Шевченка. Про це заявив один із лідерів ВО Батьківщина, народний депутат Микола Томенко, який разом з іншими опозиціонерами Миколою Княжицьким і Олександром Бригинцем побували на малій батьківщині Шевченка в селах Моринці та Шевченкове.

"Влада оригінально відзначає день народження Шевченка, особливо "взявши до уваги" критику Януковича, що немає належної підготовки до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича", - сказав Томенко, повідомляє прес-служба партії.

Він зазначив, що в Моринцях влада поклали квіти і вшанувала Шевченка з 7:00 до 8:00, "щоб не зустрічатися з простими людьми, і прославилася тим, що заборонила читати вірш Шевченка "Розрита могила" як революційний".

"У Шевченковому місцеві чиновники провели захід в будинку культури... Рівень поваги Шевченко обмежився заступниками обласної влади і чиновниками нижчого рівня", - підкреслив політик.

Томенко відзначив, що Батьківщина разом з відомими діячами культури і письменниками ініціюватиме створення громадського оргкомітету з вшанування Тараса Шевченка, "оскільки на прикладі сьогоднішнього дня народження складається враження, що влада більше думає як вкрасти на грошах на відзначення 200-річчя Шевченка, а не вшанувати Великого Кобзаря".

Досьє на Миколу Томенка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини