RU

У Пшонки не бояться наслідків довічного ув'язнення Тимошенко

01.04.2013, 10:46
У Пшонки не бояться наслідків довічного ув'язнення Тимошенко - Фото
Лілія Фролова
Новий заступник генерального прокурора України  Лілія Фролова вважає, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко у справі про вбивство Євгена Щербаня намагається уникнути довічного ув'язнення, сподіваючись на політичні механізми.

Фролова повідомила, що поки не знає, чи залишиться процесуальним керівником у справі Щербаня. "Залишуся я ним далі, час покаже", - сказала вона в інтерв'ю газеті КоммерсантЪ-Украина.

Відповідаючи на запитання, чи не боїться Генпрокуратура, що в разі винесення екс-прем'єру довічного вироку може включитися якийсь політичний механізм, в результаті якого можливі неконтрольовані події в країні, сказала: "Мені здається, саме на це Тимошенко якраз і розраховує. Точніше сказати , її поведінка дає нам підставу говорити про те, що вона хоче уникнути відповідальності".

За словами заступника генпрокурора, питання про винність або невинність Тимошенко вирішить тільки суд. Однак у прокуратури є "достатньо підстав підозрювати Юлію Тимошенко в скоєнні особливо тяжкого злочину". "Слідство не висувало б їй серйозних підозр, якщо б у нього не було на те достатніх підстав", - говорить Фролова.

Вона підтвердила, що у справі Щербаня суд допитає ще двох свідків захисту - Віталія Гайдука та Сергія Таруту.

При цьому, коментуючи прохання захисту Тимошенко до суду не визнавати свідчення Ігоря Мар'їнкова, Володимира Щербаня та Сергія Зайцева, оскільки їх свідчення були дані з чужих слів, Фролова підкреслила, що "тут особисто я не можу погодитися з позицією захисту". "Володимир Щербань є прямим свідком, і він не давав свідчення з чужих слів, він безпосередньо працював з Євгеном Щербанем. Точно так само і свідок Сергій Зайцев. Він теж прямий свідок, оскільки був родичем Петра Кириченка, і він про це не один раз говорив - зокрема, що дуже довго спілкувався з Петром Кириченком і Павлом Лазаренком", - зазначила вона.

Досьє на Лілію Фролову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини