RU

У прямому ефірі: Майдан розхвилював Януковича

22.02.2013, 14:52
У прямому ефірі: Майдан розхвилював Януковича - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, програма Діалог з країною за участю Віктора Януковича йде вже майже три з половиною години, за цей час у були проведені прямі включення з різних регіонів. Кореспонденти телеканалів передають мікрофон для питання людям, які були попередньо обрані трудовими колективами або організаціями.

Коли почалося включення з Києва, питання почала задавати мешканка Київської області Людмила Стригун. Але в натовпі виникло невдоволення, мікрофон хотіли отримати і інші люди.

Журналіст спробував залагодити ситуацію, нагадав про прямий ефір і попросив дати можливість Стригун поставити питання. У натовпі виникли крики: "Це Майдан, а не безлад", "Не заважайте людям - дайте запитати!". Хтось з учасників заступив собою камеру, його спробувала відвести охорона.

Плутанина тривала кілька хвилин. Весь цей час Янукович мовчки спостерігав за подіями. Після цього Стригун продовжила. Вона розповіла Януковичу про труднощі, які у неї виникли з виконанням судових рішень. Янукович доручив представникам своєї адміністрації розібратися.

Через кілька хвилин, коли Януковичу задали вже наступне питання, він забарився, після чого сказав: "Вибачте, я трохи розхвилювався після Київського майдану".

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини