RU

У прокуратурі розповіли подробиці п'ятої справи проти Тимошенко

24.10.2011, 15:25
У прокуратурі розповіли подробиці п'ятої справи проти Тимошенко - Фото
5823efefda9c1c961bd066236e90095c.jpg

Про це повідомив голова прес-служби ГПУ Юрій Бойченко сьогодні на прес-конференції, коментуючи скасування прокуратурою постанови про закриття кримінальної справи стосовно екс-прем'єра за фактами розкрадання 25 млн.грн. бюджетних коштів і ухилення від сплати податків по розрахунках за природний газ корпорацією Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ).

"Генеральною прокуратурою України отримані матеріали з податкової міліції, яка в ході розслідування інших кримінальних справ виявила незаконні операції без сплати податків корпорацією ЄЕСУ при розрахунках за природний газ. У зв'язку з цим керівництво податкової міліції звернулося до генерального прокурора для прийняття процесуальних рішень з цих питань", - наголосили в ГПУ, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У прокуратурі зазначили, що відповідними підрозділами ГПУ матеріали були вивчені. "Також вивчені відповідні рішення судів з цих питань, також вивчені постанови ГПУ за останні роки і встановлено, що всі вони винесені без повного, всебічного і об'єктивного дослідження доказів у справі, тобто винесені поспішно і невмотивовано. На сьогоднішній день досудове слідство у кримінальній справі у відношенні Юлії Тимошенко проводиться податковою міліцією", - сказав Бойченко.

Відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, коли саме податкова міліція передала ці матеріали до ГПУ, Бойченко сказав: "Це було в цьому місяці".

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що Службою безпеки України проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

24 жовтня Генеральна прокуратура скасувала постанову про закриття кримінальної справи у відношенні Тимошенко за фактами розкрадання 25 млн.грн. бюджетних коштів і ухилення від сплати податків по розрахунках за природний газ корпорацією ЄЕСУ. Також в ГПУ повідомили, що оскаржать в касаційному порядку "незаконні рішення суду про закриття інших епізодів злочинної діяльності у вказаній кримінальній справі".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини