У президентському рейтингу лідирують Порошенко і Тимошенко

29.02.2016, 18:21
У президентському рейтингу лідирують Порошенко і Тимошенко - Фото
Петро Порошенко
На виборах президента, якби вони відбулися в другій половині лютого, найвищу підтримку серед дорослого населення України отримали б чинний глава держави Петро Порошенко і лідер Батьківщини Юлія Тимошенко. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

За Порошенка готові проголосувати 9% респондентів, за Тимошенко - 6,8%. На третьому місці опинився лідер Радикальної партії Олег Ляшко (4,6%).

За Андрія Садового готові проголосувати 4,2%, за Юрія Бойка - 3,8%, за Анатолія Гриценка - 3,5%, за Дмитра Яроша - 2,6%. Ще 5,1% готові підтримати інших кандидатів. Не визначилися з кандидатурою на пост президента 27,5%, не прийдуть голосувати - 25,1%.

Якби ті, хто не визначився за кого голосувати і ті, хто хоче голосувати проти всіх, не прийшли б на вибори, в голосуванні взяли б участь близько 40% всіх виборців. В такому випадку голоси розподілилися б таким чином: 22,8% підтримали б Петра Порошенка. 17,1% - Юлію Тимошенко, 11,5% - Олега Ляшка.

Ще 10,7% населення проголосували б за Андрія Садового, 9,6% - за Юрія Бойка, 8,8% - за Анатолія Гриценка, 6,5% - за Дмитра Яроша, за Сергія Тігіпка - 3,2%, за Олега Тягнибока - 1,9%. Інших кандидатів готові підтримати 6,9%.

Читайте також: Паніотто: Більшість інтелігенції в Росії - "кримнашісти"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю