У пресу РФ потрапили дані про загиблих в Україні військових

26.08.2015, 13:27
У пресу РФ потрапили дані про загиблих в Україні  військових - Фото
Окупанти (фото: ЕРА)

Матеріал з цифрами втрат армії РФ у війні проти України станом на лютий видалили з сайту російського видання, але він залишився в веб-архіві Мережі


Сайт російського видання Ділове життя "ненавмисно" опублікував цифри, які говорять про те, яка кількість кадрових російських військовослужбовців загинула і була поранена в ході інтервенції РФ в Донбас. Дані були оприлюднені у статті "Зростання виплат військовим в 2015 році", пише оглядач Пол Родерік Грегорі з Forbes.

Зокрема, як зазначає журналіст, цей матеріал був оперативно вилучений з публічного доступу, проте залишився в веб-архіві інтернету.

В одному з розділів аналітичної статті російського видання ("Компенсація військовому персоналу за участь у бойових діях в Україні в 2014-2015 роках") говориться наступне: "Так, для сімей загиблих військових, які брали участь у військових діях в Україні, грошова компенсація становить 3 млн рублів, а тим, хто отримав інвалідність під час бойових дій - 1,5 млн рублів. Крім того, передбачена виплата контрактникам "бойових" за кожен день перебування в зоні військового конфлікту в розмірі 1800 рублів. Всього станом на 1 лютого 2015 року вже виплачено грошову компенсацію для більш ніж 2000 сімей загиблих та для 3200 військових, які отримали важкі поранення і визнані інвалідами".

Раніше, пише Forbes, фахівці-радянологи часто розкривали багато секретів СРСР завдяки моніторингу радянської преси, переважно технічної та фінансової спрямованості. На думку Грегорі, компенсації родичам загиблих російських окупантів мали знайти своє відображення "де-небудь в записах про бюджетні витрати".

Згідно з озвученою російським виданням інформацією, витрати на "загиблих і поранених" склали близько 20 млн в доларовому еквіваленті.

Натисніть для збільшення:

000.jpg


Таким чином, йдеться в статті американського видання, "Ділове життя, випадково (або навмисно?) оприлюднивши правдиві дані про загиблих в Донбасі російських солдатах, не тільки зруйнувало міф Путіна про нібито незначну кількість "російських патріотів", які загинули в Україні, "борючись проти неонацистів", але й вщент розбило кремлівську казку про те, що російської армії немає на українській території".

Незважаючи на величезний масив доказів, лише 25% росіян вірить у те, що Росія вторглася в Україну, нарікає автор матеріалу. "Чи заколиває такі настрої населення РФ те, що серед них будуть жити більше трьох тисяч інвалідів з бойовими каліцтвами, а на кладовищах буде близько двох тисяч могил російських солдатів?" - задається він риторичним питанням.

Нагадаємо, раніше президент РФ
Володимир Путін розпорядився засекретити кількість загиблих "в мирний час" російських військовослужбовців.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями