RU

У ПР закликали дати шанс Саламатіну: Бійка в Раді - не показник

13.02.2012, 13:00
У ПР закликали дати шанс Саламатіну: Бійка в Раді - не показник - Фото
Василь Грицак
Не потрібно робити висновки про людину з одного не дуже вдалого епізоду з його життя. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Василь Грицак, коментуючи призначення Дмитра Саламатіна на посаду міністра оборони.

За словами Грицака, новий голова Міноборони раніше проявив себе як надійна й вольова людина. "Не треба весь час згадувати той епізод із зіткненнями у Верховній Раді (Саламатін брав найактивнішу участь в розштовхуванні опозиціонерів, що блокували президію парламенту, - ред.). Не можна оцінювати людину лише за одним епізодом. Так, можливо це був не найкращий епізод в його життя. Але потрібно дати можливість йому проявити себе", - сказав політик.

"Те, що він фізично здоровий - ну, так слава Богу! Я його добре знаю по подіям в ЦВК, ГПУ. Це принципова й справедлива людина. У колі депутатів Партії регіонів у нього нормальна репутація порядної людини, на нього можна покластися", - зазначив нардеп-регіонал.

"По-перше, якщо ми говоримо, що посада міністра оборони - політична посада, то тоді все нормально. В даному випадку за підготовку армії, військову доктрину буде відповідати Генштаб. Саламатін в цьому випадку може зайнятися тим, що йому під силу. Приміром, я б рекомендував йому навести лад у сфері безгоспної техніки ЗСУ. Там така кількість машин, які нікому не потрібні, які просто гниють. Зараз їх потрібно просто роздати людям на місцях ", - додав Грицак.

Другим завданням, за його словами, має стати наведення порядку з військовими містечками. "Потрібно передати їх в органи місцевого самоврядування, виставити на аукціони й продати. Навіщо державі утримувати те, що вже давно не є цінності для оборони держави? Краще спрямувати кошти на реформування армії, яка, на жаль, сьогодні ні для кого не становить загрози ", - говорить він.

На думку депутата, держава повинна залишити собі лише ті військові містечка, які потрібні для захисту національної безпеки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини