RU

У Полтаві протестувальники штурмом взяли мерію

27.09.2013, 13:25
У Полтаві протестувальники штурмом взяли мерію - Фото
Фото: poltava.pl.ua
У Полтаві під час мітингу проти підняття комунальних тарифів, який проходить під стінами полтавської мерії, протестувальники взяли штурмом будівлю, і виламали двері в кабінеті мера Олександра Мамая.

У будівлі міськради зараз знаходяться близько 200 полтавців, яким протистоять 40 міліціонерів. Протестуючі зайняли перший і другий поверх будівлі. До них вийшов начальник управління звернень громадян Полтавського міськвиконкому Ігор Верига і повідомив, що міського голови Мамая немає, але делегацію з 10 чоловік готова прийняти секретар міської ради Оксана Деркач. Однак людей ця інформація не влаштувала, і вони заявили, що будуть говорити тільки з мером.

Пізніше Мамай таки вийшов до протестуючих, але спроба переговорів завершилася невдало. Зі слів учасників зустрічі, мер спробував викласти свої аргументи на користь прийнятого міськвиконкомом рішення про підвищення тарифів на обслуговування будинків, але у відповідь отримав крики і навіть образи. Після цього він швидко вийшов через чорний вхід в свій кабінет. Підступи до нього перекрили кордони міліції.

Сьогоднішній мітинг - третя акція протесту проти підвищення комунальних тарифів у Полтаві. До цього полтавчани протестували 17 і 23 вересня. Тарифи на утримання будинків планують підняти в кілька разів.

За матеріалами poltava.pl.ua
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини